„Czy chamstwo jest tolerowane wśród społeczeństwa” [CZYTELNIK PISZE DO WANDALA]

Czy chamstwo jest tolerowane wśród społeczeństwa? Miejmy nadzieję, że nie. Proszę o chwilę uwagi i udostępnienie tego postu.

Dziś (14 grudnia 2019) o godzinie 11:50 zaparkowałem swój samochód w Galerii Mokotów – poziom „Motyl” miejsce J06. Wracając po dosłownie 20 (słownie: dwudziestu) minut, o godzinie 12:10. Co widzę? Urwana wycieraczka, uszkodzone lusterko (skierowane w kierunku przodu samochodu) i porysowana maska.

Sprawco – Chce Cię uświadomić że popełniłeś PRZESTĘPSTWO! JESTEŚ PRZESTĘPCA!!! Sprawa jest już zgłoszona na policję, jest na parkingu Galerii Mokotów monitoring, 20 minut które Ci wystarczyło do popełnienia tego czynu nie jest zbyt długim okresem by zweryfikować Twoje dane z monitoringiem. Daje Ci szansę do tego, byś się przyznał i pokrył koszty naprawy – wtedy wycofam zawiadomienie z policji o popełnieniu przestępstwa.

Liczę w zasięg Facebooka i trochę jeszcze w ludzi – jeśli widziałeś to zdarzenie to proszę skontaktuj się ze mną, jeśli możesz to udostępnić na swojej tablicy to również o to proszę.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c