Czy w 2021 odbędzie się jeden z najważniejszych festiwali w Polsce? Wydano oświadczenie

Z powodu pandemii wiele festiwali i imprez masowych zostało odwołane. Czy w tym roku odbędzie się Open’er Festival? Organizatorzy wydarzenia wydali specjalne oświadczenie, odpowiadając na najważniejsze pytania. 

Fot. Pixabay

Open’er Festival to niewątpliwie jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Wczoraj pojawiła się również informacja o odwołaniu trasy koncertowej zespołu Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, który miał pojawić się na Openerze.

Dlatego fani imprezy zaczęli mieć obawy czy w ogóle festiwal dojdzie do skutku. Czy z powodu pandemii COVID-19 może on się nie odbyć? Organizatorzy opublikowali oświadczenie, w którym podjęli próbę odpowiedzenia na najczęściej zadawane im pytania. Przekazali jaki jest status imprezy na dzień dzisiejszy.

„Scenariuszy jest wciąż kilka, ale dzisiaj możemy już powiedzieć, że mamy przygotowaną również wersję specjalną, wyjątkową i jednorazową na okres przejściowy, jeżeli tego wyścigu z czasem w roku 2021 nie wygramy. Codziennie monitorujemy zmiany na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, wraz z naszymi koleżankami i kolegami z całej Europy. Nie ma co powtarzać banałów, ale wszyscy wiemy, że kluczowa dla festiwalowego lata jest dynamika procesu szczepień.”

-napisano w oświadczeniu. Dodano, że wszelkie informacje zostaną przekazane tak szybko, jak to się da, jednak w tej chwili jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek decyzje. Jak podkreślają, festiwal na pewno się odbędzie, pytanie tylko w jakiej formule.

Przypomnijmy, Open’er Festival zaplanowany jest w dniach 30 czerwca- 3 lipca 2021 roku. Wśród gwiazd, które mają w tym roku wystąpić jest między innymi  Kendrick Lamar​, The Chemical Brothers czy Twenty One Pilots.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c