Dachowanie busa z pasażerami. Na miejscu LPR. Kilka osób w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Przed godziną 16:00 miejscowości Zdunowo w gminie Załuski na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volvo z busem marki volkswagen, który dachował. W wyniku zdarzenia drogowego 6 osób zostało poszkodowanych i trafiły do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policja prowadzi czynności na miejscu.
„Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się dwa pojazdy i są osoby poszkodowane” – informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

65-latek kierujący volvo nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi, którym kierował 27-letni obywatel Ukrainy. Busem podróżowało w sumie 7 osob, z czego 5 zostało poszkodowanych. Z obrażeniami trafili do szpitala. Jedną osobą zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala trafił także kierowca volvo. Obaj kierowcy są trzeźwi.” – dodaje policjantka.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c