Dachowanie pojazdu pod Warszawą. Kierujący wypadł z auta. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

W minioną sobotę kilka minut po 18:00, w Nowym Starogrodzie w gminie Siennica (pow. miński), doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący peugeotem 307, 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego wykonywali czynności procesowe na miejscu wypadku aby dokładnie wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Sobotnie popołudnie przyniosło tragiczne informacje z drogi gminnej w Nowym Starogrodzie. Kilka minut po 18:00 oficer dyżurny mińskiej komendy otrzymał zgłoszenie wypadku drogowego. Na miejsce pilnie udali się policjanci.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący peugeotem 307 od strony Starogrodu, 26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Kierujący w trakcie dachowania wypadł z auta. Prowadzone na miejscu czynności reanimacyjne przez zespół ratownictwa medycznego nie przyniosły rezultatu. Mężczyzna zmarł.

Policjanci prowadzili czynności procesowe pod nadzorem prokuratora rejonowego zabezpieczając ślady wypadku i wyjaśniając dokładnie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jednocześnie mundurowi apelują o ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie. Stosujmy się do przepisów ruchu drogowego a prędkość pojazdu dostosujmy do panujących warunków i sytuacji na drodze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c