Dała mu dach nad głową, odpłacił się awanturami i groźbami

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o kierowanie gróźb karalnych w kierunku znajomej i jej syna. 36-latek został zatrzymany przez mundurowych w trakcie interwencji, którą zgłosiła kobieta. Mężczyzna był już karany za takie samo przestępstwo, zakład karny opuścił dwa lata temu.

Fot. Policja

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy interweniowali w związku z awanturą domową. Jak ustalili mundurowi zgłaszająca poznała 36-latka w październiku minionego roku. Z uwagi, iż mężczyzna nie miał gdzie mieszkać pozwolił zatrzymać mu się w swoim mieszkaniu. Szybko jednak okazało się, że 36-latek nadużywa alkoholu i wtedy staje się agresywny, wszczyna awantury i groził jej oraz jej synowi. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu gróźb karalnych. Decyzją prokuratury 36-latek trafił pod policyjny dozór, ma również orzeczony zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.