Darmowe bilety lotnicze dla uchodźców! Z Warszawy ruszają loty czarterowe!

Ruszają loty czarterowe dla uchodźców z Ukrainy. Będą oni mogli za darmo polecieć z Warszawy do Kanady. Warunek jest jeden- trzeba mieć wizę. Jednak to nie problem, ponieważ można wyrobić ją w kilku miejscach. 

Rząd Kanady ogłosił uruchomienie pierwszych lotów czarterowych dla ukraińskich uchodźców wojennych, którzy przebywają w Polsce. Dla Ukraińców przeznaczonych jest 20 tysięcy biletów lotniczych za darmo do Kanady.

Jak przekazał cytowany w komunikacie minister imigracji, uchodźców i obywatelstwa Kandy Sean Fraser, pierwszy samolot wystartuje 23 maja i poleci do Winnipeg. Następnie 29 odbędzie się lot do Montrealu, a 2 czerwca do Halifaksu.

Z lotów mogą skorzystać osoby, które posiadają wizę. Wyrobienie jej nie jest jednak problemem, można to zrobić w ambasadzie, ale także między innymi w Centrum Pomocy przy Modlińskiej w halach Global EXPO. Osoby, które już wizę posiadają, w ciągu najbliższych dni otrzymają powiadomienia o zasadach rejestracji przed wylotem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.