"Dawaj telefon, bo cię zabiję!"

Fot. Policja

Fot. Policja

27-letni Paweł F. w nocy zaatakował wracającą do domu kobietę. „Dawaj telefon, bo cię zabiję!” takimi słowami kilkakrotnie groził pokrzywdzonej, szarpał się z nią, ukradł telefon i portfel. Policjanci wydziału kryminalnego na podstawie informacji, które przekazała pokrzywdzona oraz własnej wiedzy operacyjnej, ustalili i zatrzymali podejrzewanego o dokonanie rozboju. Dziś trafi do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut i zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

Dwa tygodnie temu o 22.00 policjantów zaalarmowała młoda kobieta, która powiadomiła o tym, że padła ofiarą rozboju. Została zaatakowana przez idącego z naprzeciwka mężczyznę. Kilkakrotnie wykrzykiwał do niej słowa: „Dawaj telefon, bo cię zabiję!”, szarpał się z nią, kiedy wyrwał komórkę zażądał portfela, ukradł obie rzeczy i uciekł. Dokonał nawet kilku transakcji kartą pokrzywdzonej. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego.

Wczoraj z samego rana, po uprzednich sprawdzeniach i ustaleniach operacyjnych, funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego Pawła F. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się do rozboju, twierdził, że był pijany i w ten sposób postanowił zdobyć pieniądze. 27-latek trafił do policyjnej celi.

Śledczy po zgromadzeniu wszystkich dowodów doprowadzą mężczyznę dziś do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut i zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.