Demolował mieszkanie, groził podpaleniem i pozbawieniem życia swojej babci

Patrolowcy zatrzymali agresywnego, awanturującego się 20-latka. Mężczyzna kilkukrotnie demolował mieszkanie, groził podpaleniem i pozbawieniem życia swojej babci i jej konkubentowi. Pokrzywdzeni bali się młodego człowieka i poważnie obawiali, że może on spełnić swoje groźby. Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty, został tymczasowo aresztowany.

Fot. pixabay.com

Policjanci z patrolówki zostali skierowani na interwencję domową. Na miejscu okazało się, że 20-latek zdemolował mieszkanie, w którym przebywał wspólnie z babcią i jej konkubentem Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna nie panuje nad sobą, wszczyna awantury, niszczy wszystko, co stanie na jego drodze, a przede wszystkim grozi swojej babci jej partnerowi. Pokrzywdzeni usłyszeli, że pozbawi ich życia, że zostaną podpaleni.

Policjanci zatrzymali 20-latka. W wydziale dochodzeniowo-śledczym funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie i przesłuchali świadków. Zgromadzony materiał dowodowy stały się podstawą do przedstawienia mężczyźnie dwóch zarzutów gróźb karalnych kierowanych wobec dwóch osób. W sądzie przychylono się do wniosku prokuratury i podejrzany został tymczasowo aresztowany.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c