Do użytkowników Allegro przychodzą niechciane gadżety erotyczne. Z konta znikają pieniądze!

Niebezpiecznik informuje, że piszą do niego lawinowo użytkownicy Allegro. Otrzymują oni gadżety erotyczne, których nie zamawiali. Zszokowani internauci proszą o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Fot. Pixabay

Sytuacja jest nietypowa, bo nikt nie okrada nikogo wprost, a zamawia gadżety erotyczne za gotówkę poszkodowanego. Niebezpiecznik przeanalizował sposoby w jakie mogłoby do tego dojść.

Jedna hipoteza jest taka, że jest to błąd Allegro. Portal na razie nie zajął stanowiska w tej sprawie. Druga to taka, że ktoś włamuje się na konto użytkowników i zamawia produkty. Sytuacja dotyczy bowiem tylko tych kont użytkowników do których na stałe podłączona jest karta. Najprawdopodobniej jest to właśnie ta druga sytuacja i ktoś robi sobie żarty.

Oczywiście gadżety zawsze można zwrócić, jak każdy inny produkt. Niestety jest to stracony czas na pakowanie i opłata za przesyłkę. Najgorszy jest będzie wzrok żony, kiedy ciekawy odpakowujesz paczkę i wyjmujesz z niej brzęczące przedmioty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.