Dobijał się do mieszkania konkubiny, miał narkotyki i był poszukiwany

Policjanci z Legionowa zatrzymali 35-latka, który posiadał amfetaminę i był poszukiwany nakazem doprowadzenia. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po tym, jak otrzymali zgłoszeni, że pijany dobija się do mieszkania swojej konkubiny. Teraz mieszkaniec powiatu legionowskiego odpowie za posiadanie środków odurzających, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu trafi do aresztu śledczego.

Fot. Pixabay

Przed 1.00 w nocy dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie dobijającym się do jednego z mieszkań w Legionowie. Na miejsce natychmiast skierował patrol Policji. Mundurowi pod wskazanym adresem zastali 35-letniego mężczyznę, od którego wyczuwalna była woń alkoholu.

W trakcie kontroli osobistej, funkcjonariusze ujawnili u awanturnika biały proszek w postaci amfetaminy. Ponadto okazało się, że Sąd Rejonowy w Legionowie wydał nakaz doprowadzenie 35-latka do aresztu śledczego.

Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, a następnie zgodnie z poleceniem sądu trafi  do jednostki penitencjarnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.