Dominika Gwit wstawiła zdjęcie w sukience. Wylał się hejt. W obronie aktorki stanęła Ewa Minge

Ludzie są różni. Nie ma jednego kanonu piękna, jednak forsowany na siłę wizerunek robi swoje i każdy, kto odbiega od wzorcowego typu urody (zresztą nie tylko takie osoby, bo hejt może spotkać każdego) jest narażony na ostrą krytyką. Boleśnie przekonała się o tym aktorka Dominika Gwit, która „zawiniła” tym, że wstawiła zdjęcie w letniej sukience z dekoltem.

W obronie aktorki stanęła projektantka Ewa Minge:

„Obserwuje od jakiegoś czasu zjawisko znęcania się nad @dominikagwit . Tak, znęcania . Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej , pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie . Wytykanie jej przy każdej okazji objętości i ubolewanie publiczne nad nią ,zwyczajnie niesmaczne. Robi dziewczyna co chce , zyje jak chce i nikogo tym nie krzywdzi . Czy krzywdzi siebie ? Jej OSOBISTA sprawa . Czy promuje otyłość ? Nie . Pokazuje jak z nią żyć jeżeli się przydarzy . Jeżeli ktoś szuka sposobu jak nie żyć w danej wadze odsyłam do profilu @chodakowskaewa i tam proszę się pozbyć tego co nam osobiście wydaje się zbędne . Można nie obserwować Dominiki na jej insta , wyłączyć komputer lub skierować lupę na własne życie . Pewnie niezwykle zgrabne, bezroblemowe i doskonałe 💁. Ocenianie ludzi pod kątem wyglądu ogólnie jest słabe , bo to tylko powłoka. Pod nią jest całe sedno i epicentrum urody jakiejkolwiek . Dajmy ludziom żyć według własnego wymiaru . Rozumiem media , że „Dominika Gwit w pięknej sukience , pełna energii i szczęścia w oczach „ się nie klika . Jak dodamy cokolwiek o wadze będzie milion odsłon . Ale może warto wreszcie zauważyć , że to co się klika i buduje wartości materialne wydawcy , niszczy człowieka . Na hejcie wielu zbiło fortuny, inni budują każdego dnia siebie , bezkarnie , anonimowo pastwiąc się nad jakimś człowiekiem . Dowale mu , niech poczuje się taki mały , przestanie się tak szeroko uśmiechać, to ja wtedy na jego tle wypadnę większy! Smutne i najbardziej niszczy tego kto sieje te ziarno , bo co zasiejesz , to zbierzesz….ty lub twoje dzieci . Będziesz żył w tym świecie i nie myśl , że ciebie , to nie dosięgnie . Oczywiście, że każdy ma prawo wypowiedzieć się i ocenić ale zachowujmy kulturę tej wypowiedzi , merytoryczny wymiar i zastanówmy się czy musimy ranić , strzelając swoimi „luźnymi ,zabawnymi” słowami …zabijając nimi drugiego człowieka . Jaką wartość ma dla nas ta ocena ? Zajmuje się od lat wspieraniem trudnej młodzieży, ich problemy w większości wzięły się z braku akceptacji tak rodzinnej jak i środowiskowej . Leczy ich najlepiej miłość . Miłości kochani ❤️a Dominice szczęścia ❤️ „

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.