Donald Trump pojawi się w Polsce? Są znane szczegóły!

Donal Trump odwiedzi Polskę? Jak się okazuje, Trump jest ogromnym fanem boksu. Ma on być gościem podczas Rocky Boxing Night. Jak jednak przekazał promotor imprezy, Donald Trump pojawi się, ale w postaci…figury woskowej. 

By Shealah Craighead – White House, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63769676

Zakończenie kadencji prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa zbliża się wielkimi krokami. Jego stanowisko zajmie teraz Joe Biden. Donald Trump w końcu będzie mógł zająć się czymś innym niż walką o dalsze rządy w USA. Okazuje się, że jest ogromnym fanem sportu, a szczególnie bosku.

Donald Trump uwielbia boks. Kiedyś pojawił się nawet na gali z udziałem Andrzeja Gołoty, jednak mówi się, że stracił wtedy ogromną sumę pieniędzy. Pojawiły się plotki, że chodziło nawet o milion dolarów. Już w najbliższy piątek, 11 grudnia odbędzie się Rocky Boxing Night. Promotor wydarzenia zdradził, że na gali pojawią się figury  woskowe wielkich osobistości ze świata sportu i polityki, a wśród nich… sam Donald Trump!

„Gala odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi i wszelkimi rządowymi wymogami, ale jednocześnie chcemy powitać wyjątkowych gości w Wielkim Klinczu. Będą to specjalnie sprowadzone figury.”

-wyjaśnia Krystian Każyszka.

Jak więc się okazuje, na przyjazd prawdziwego Donalda Trumpa przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wkrótce będzie już mniej zabiegany więc kto wie? Być może pojawi się na następnych takich wydarzeniach.

Głównym wydarzeniem „Rocky Boxing Night 7 im. Jana Biangi” będzie walka Wicemistrza Europy z 2015 roku i Olimpijczyk z Rio de Janeiro Igora Jakubowskiego  z 6-krotnym Mistrzem Słowacji Michalem Plesnikiem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c