Dorosły mężczyzna pobił 11-letnie dziecko! „46-latek pojawił się na placu, zaczął dusić chłopca i uderzył go pięścią”

Kilka dni temu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że na jednym z placów miało dojść do pobicia 11-latka przez dorosłego mężczyznę. Chłopiec trafił do szpitala w Sochaczewie, a następnie przetransportowano go do Warszawy.

Fot. Pixabay

Z ustaleń wynika, że między chłopcem, a dziećmi mężczyzny doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie 46-latek pojawił się na placu, zaczął dusić chłopca i uderzył go pięścią. 11-latek został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, a następnie przetransportowano go do Warszawy. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Mieszkaniec Sochaczewa został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Przestępstwo ścigane jest z oskarżenia prywatnego, ale w tym szczególnym przypadku, będzie ścigane z urzędu.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do 11-latka na odległość mniejszą niż 100 metrów. Za popełnione przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.