Dotkliwie ją pobił, zadał kilka ciosów nożem. Groził, że ją zabije

Do komendy na Woli wpłynęło zgłoszenie o tym, że kobieta została pobita przez swojego partnera. Policjanci natychmiast zareagowali. Okazało się, że sprawca groził pozbawieniem życia swojej ofierze, po czym zadawał jej ciosy nożem po całym ciele, powodując u niej liczne obrażenia ciała.

Fot. KSP

Fot. KSP

Sprawca, wiedząc, że o całym zdarzeniu wiedzą policjanci, próbował się ukryć. Kolejnego dnia Andrzej B. wpadł w ręce śledczych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy. Okazało się, że mężczyzna wszedł wcześniej w konflikt z prawem i był notowany za przestępstwa: uszkodzenie mienia i uporczywe uchylanie się od alimentacji.

37-latek trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie środka izolacyjnego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu Andrzej B. trafił do aresztu na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara do 2 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c