Dotkliwie pobił partnerkę. Usunięto jej śledzionę

Fot. Nasygnale.pl

Fot. Nasygnale.pl

Śródmiejscy policjanci otrzymali informację o tragicznym w skutkach pobiciu. Grzegorz Ł. podczas kłótni dotkliwie pobił swoją konkubinę. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Tam na skutek odniesionych obrażeń lekarze zmuszeni byli operować kobietę i usunąć jej śledzionę. Za to przestępstwo 49-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawiania wolności. Sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Koźmińskiej. Jak ustalili śledczy pomiędzy 49-latkiem, a jego konkubiną doszło do sprzeczki. Chwilę później zdenerwowany mężczyzna rzucił się na kobietę i dotkliwie ją pobił.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali wielokrotnie notowanego i karanego już za inne przestępstwa Grzegorza Ł. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej konkubiny.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu 49-latka na 3 miesiące.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]