Dr Paweł Grzesiowski stracił pracę. Od początku pandemii krytykował działania rządu

Znany ekspert, który często wypowiadał się na temat koronawirusa poinformował w mediach społecznościowych, że stracił posadę w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, które podlega Ministerstwu Zdrowia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Paweł Grzesiowski często wypowiadał się krytycznie wobec działań władz w zakresie ochrony przed pandemią koronawirusa. Występował w wielu programach, w których dzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi epidemii w Polsce, wzrostu zakażeń czy wprowadzanych obostrzeń.

Opublikował wpis na swoim Twitterze, w którym informuje, że nie jest już pracownikiem Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

„Mamy jedną godność, by mówić to co się myśli trzeba być niezależnym. Nie pracuję już w CMKP. Proszę przy moim nazwisku nie wpisywać tej afiliacji (szczególnie w mediach), aby uniknąć problemów. Bardzo dziękuję współpracownikom ze Szkoły Zdrowia Publicznego CMKP za współpracę.”

-napisał Grzesiowski. CMKP to uczelnia w Warszawie, która prowadzi studia specjalizacyjne dla lekarzy, diagnostyków, farmaceutów czy fizjoterapeutów. Paweł Grzesiowski prowadził tam zajęcia z epidemiologii, zdrowia publicznego, a także dotyczące zakażeń szpitalnych i szczepień.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c