Dramatyczna akcja na moście. Policjanci ściągnęli 21-latka z barierki

Policjanci z Pragi Północ uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Mundurowi w ostatniej chwili ściągnęli 21-latka z barierki na Moście Śląsko-Dąbrowskim i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna bardzo szybko trafił pod specjalistyczną opiekę.

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63455014

We wtorek około godziny 20.00 policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego otrzymali informację od radiooperatora, że na Moście Śląsko-Dąbrowskim stoi mężczyzna za barierkami. Patrol w składzie st. sierż. Paweł Piętka i st. sierż. Tomasz Skrok natychmiast zareagowali i udali się na miejsce. Dzieki profesjonalnie podjętym działaniom policjantów, w sposób szybki i bezpieczny zdjęli mężczyznę z barierki mostu udzielając mu niezbędnej pomocy oraz wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która udzieliła mu specjalistycznej opieki.

Policjanci wykazali się zdecydowanym działaniem i pełnym profesjonalizmem. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji nie doszło do tragedii.

Pamiętaj, jeśli znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy skontaktuj się z Centrum Wsparcia pod numerem telefonu 800 702 222. Pracownicy pełniący dyżur na linii to specjaliści, których celem jest wskazanie drogi wyjścia z sytuacji kryzysowych. Centrum działa 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Anonimową i bezpłatną pomoc można otrzymać przez telefon, czat oraz e-mail.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c