Dramatyczna akcja ratunkowa na placu Zamkowym. Zaczęli się dusić

Dwaj mężczyźni zażyli nieznaną substancję i zaczęli się dusić. Tuż po północy 25 września zauważyli ich strażnicy miejscy, którzy wezwali karetkę pogotowia i policję. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.


Patrolując otoczenie Zamku Królewskiego strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego zauważyli przed jedną z kamienic dwóch mężczyzn. Jeden z nich leżał na chodniku, a drugi siedział na murku.

Gdy funkcjonariusze podeszli do nich stwierdzili, że leżący mężczyzna bełkocze niezrozumiale. Drugi trząsł się, a na ustach miał pianę. Obaj mężczyźni nie reagowali na bodźce. Strażnicy natychmiast wezwali wsparcie, pogotowie ratunkowe i patrol policji. Na miejsce interwencji przyjechał również patrol straży miejskiej z ratownikiem medycznym. Mężczyznom zbadano ciśnienie i saturację krwi. Przy jednym z nich funkcjonariusze ujawnili woreczek z białą substancją. Zawiniątko zostało przekazane patrolowi policji, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Obaj mężczyźni zostali karetkami przewiezieni do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c