Dramatyczna akcja ratunkowa na Pradze-Południe. Dostawca pizzy stracił przytomność

Na ulicy egipskiej na Pradze południe doszło do nagłego zatrzymania krążenia u dostawcy jedzenia. O sprawie poinformowała Praga Południe na sygnale.Dzięki szybkiej pomocy przechodniów w początkowej fazie utraty przytomności, dostawca pizzy został uratowany. Stan wskazywał na zawał serca. Po szybkim przybyciu karetek pogotowia i odpowiedniej pomocy udało się przywrócić pracę serca i mężczyzna został zabrany do szpitala.” – informuje nasz czytelnik – pisze Praga Południe na sygnale.

Wyposażenie radiowozów w defibrylatory już przynosi efekty. Dziś jeden z naszych instruktorów można powiedzieć że był w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Został on poproszony przez przechodniów o pomoc mężczyźnie który zasłabł. Nasz instruktor niezwłocznie przystąpił do akcji dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu oraz wyposażeniu udało się przywrócić funkcje życiowe mężczyźnie którym następnie zajęła się załoga pogotowia ratunkowego” – napisał Nadzór Ruchu MZA Warszawa.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c