Dramatyczna sytuacja. Dziecko traciło oddech. Liczyła się każda minuta

Dziś w nocy mundurowi z ostrołęckiej drogówki musieli podjąć wyścig z czasem, po tym jak zatrzymali do kontroli drogowej szybko jadący pojazd. Okazało się, że w środku opla znajduje się dziecko w stanie zagrożenia życia, miało problemy z oddychaniem. Policjanci błyskawicznie podjęli decyzję o eskorcie pojazdu do szpitala.

Fot. Mazowiecka policja

Policjant, rozpoczynając codzinną służbę, nigdy nie jest w stanie przewidzieć, jaki będzie jej przebieg, ponieważ, jak mawiają funkcjonariusze – każda służba jest inna. Po raz kolejny przekonali się o tym policjanci z ostrołęckiej drogówki. Wczoraj około godz. 23 patrol z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę na ul. Warszawskiej w Ostrołęce zauważył opla, który znacznie przekroczył prędkość.

Jego kierowca był bardzo zdenerwowany. Powiedział policjantom, że wiezie do szpital swojego 13-miesięcznego synka, który pilnie potrzebuje pomocy lekarskiej. Chłopiec choruje na astmę i ma problemy z oddychaniem. Z każdą chwilą jego stan się pogarszał.

Policjanci bez chwili wahania podjęli decyzję o pilotażu samochodu do szpitala. Już po niespełna trzech minutach byli na miejscu. Dziecko zostało przekazane pod fachową opiekę lekarzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c