Dramatyczne chwile na DK 62 pod Warszawą: Samochód wpadł do rowu i dachował

Wczesnym rankiem, o godzinie 7:23, tuż przed zmianą służby, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wola Smolana. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 62.

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

Kierujący samochodem osobowym stracił kontrolę nad pojazdem, co skutkowało zjechaniem do przydrożnego rowu i dachowaniem. Na szczęście, pomimo dramatycznego przebiegu zdarzenia, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przez Zespół Ratownictwa Medycznego, zdecydowano, że poszkodowany może pozostać na miejscu zdarzenia.

Akcja ratunkowa trwała niemal godzinę i zakończyła się o 8:15. Na miejscu pracowały zespoły ratownicze, które zabezpieczyły teren i wspomagały poszkodowanego. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będą odpowiednie służby, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn wypadku.

W związku z tym zdarzeniem straż pożarna apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych, szczególnie w miejscach, gdzie droga jest zwężona lub znajduje się w złym stanie technicznym.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]