Dramatyczny apel zakonników. Nie mają co dać ludziom proszącym o pomoc!

Tak wygląda teraz nasz magazyn. Zrobiło się zimno, a będzie przecież jeszcze mroźniej. Co tydzień przychodzi do nas coraz więcej osób po wsparcie żywnościowe. W tym miesiącu będą święta, które dla wielu są najszczęśliwszym okresem w roku.” – piszą zakonnicy z Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Fot. Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Dla nas nie będą.

My nie mamy co dać ludziom proszącym nas o pomoc. Nie dostajemy już prawie wcale żywności. Serca nam się łamią, gdy myślimy o tym, że będziemy zmuszeni odmawiać wydania paczek, bo nasz magazyn świeci pustkami. 😭
Nie pamiętamy, kiedy ostatnio sytuacja była aż tak ciężka.

Kochani, jeśli możecie kupić nam kilka konserw lub produktów długoterminowych i podrzucić je na Traktorzystów 26 w Warszawie będziemy wdzięczni jak stąd do gwiazdy betlejemskiej ⭐️
Przyjmiemy w zasadzie wszystko, co może poleżeć w magazynie. Nie nastawiamy się, że w tym roku nasze święta będą dostatnie. Chcemy tylko móc nakarmić wszystkich tych, którzy przychodzą do nas wygłodzeni, wyczerpani, chorzy i zziębnięci.

Potrzebujemy wszystkiego:
📌 mięsa (wędliny, kiełbasy, parówki, konserwy🥩),
📌 ryb (mrożonych i w puszkach),
📌 serów🧀,
📌 dań gotowych w puszkach i instant🥫,
📌 makaronów,
📌 ryżu🍚,
📌 oleju,
📌 cukru,
📌 herbaty,
📌 kawy,
📌 dżemy,
📌 masła,
📌 margaryny,
📌 musztardę,
📌 ketchup,
📌 gorące kubki,
📌 zupki instant🥘.
No wszystko.
Chętnie przyjmiemy też słodycze i ciasta 🍫🍪 – niech nasi podopieczni mają choć trochę słodyczy w tym przedświątecznym i rodzinnym czasie, który dla nich jest szczególnie trudny i ciężki.📌

Kochane wspierające nas osoby, Wasze adwentowe dobre uczynki nie były jeszcze nigdy, aż tak na wagę złota <3 Wierzymy, że nam pomożecie i nie pozostawicie na święta głodnymi potrzebujących ludzi.

Jeśli nie macie możliwości podrzucenia nam jedzenia wesprzyjcie naszą zbiórkę: https://zrzutka.pl/vtnatt. Przyda się nam teraz każda złotówka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c