Dramatyczny nocny pościg za pijanym obywatelem Ukrainy na Ochocie

Pijany kierowca spowodował kolizję na Ochocie i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany wraz ze świadkiem ruszyli w pościg i ujęli sprawcę.

Fot. Straż Miejska

Tuż przed północą 24 czerwca do patrolujących Ochotę strażników miejskich z III Oddziału Terenowego podjechał kierowca, który poinformował, że w kierunku Raszyna ucieka toyotą sprawca kolizji. W pościg za nim udał się fordem poszkodowany i jeden ze świadków.

Strażnicy miejscy natychmiast powiadomili o zdarzeniu inne załogi i ruszyli za uciekającym. W Alei Krakowskiej funkcjonariusze zobaczyli szarpiących się mężczyzn. Jak się okazało tu właśnie zakończył się pościg za sprawcą. 22-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy, został ujęty przez poszkodowanego kierowcę i świadka, ale próbował uciekać. Obezwładniony przez strażników miejskich, w kajdankach, został umieszczony w radiowozie. Mężczyznę przekazano patrolowi policji. Urządzenie alkoblow wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Jak dużo wypił wykażą dalsze badania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.