Dramatyczny przebieg wypadku. „Mężczyzna stał na środku drogi w samym swetrze”. Został śmiertelnie potrącony

Jak pisze nasz Czytelnik jeden z pierwszych świadków wypadku na drodze wojewódzkiej 632 w Chrcynnie (pow.nowodworski), gdzie doszło do  śmiertelnego potrącenia 75-letniego mężczyzny przebieg był dramatyczny.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Widzę, że dużo osób tu pisze więc się odezwę byłem na miejscu wypadku pomagałem zabezpieczać teren okryłem potrąconego kocem itd. Ale do meritum skoda nawet nie wjechała na przejście . Starszy pan stał kilkanaście metrów przed przejściem na środku drogi w samym swetrze … reanimacja była podjęta natychmiast przez świadków wypadku. Oraz zabezpieczenie złamania otwartego paskiem. Powtarzam skoda nie uderzyła pana na pasach!

Wraz z policją apelujemy pieszych o noszenie odblaskowych rzeczy i przechodzenie w miejscach do tego wyznaczonych. Kierowca samochodu osobowego nie zatrzyma się w miejscu od razu. Widząc osobę, która przechodzi w miejscu niedozwolonym bez odblasków ma bardzo małe szanse na reakcje, co może doprowadzić do tragedii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c