Drugi etap prac na Bródnie. Zmiany tras autobusów

14 września, około godziny 23.00 rozpocznie się drugi etap modernizacji trasy tramwajowej Dw. Wileński – Żerań Wsch. Zostanie otwarty przejazd przez torowisko tramwajowe na ulicy Bartniczej przy skrzyżowaniu z ulicą Rembielińską i jednocześnie zostanie zamknięty przejazd przez torowisko na ulicy Matki Teresy z Kalkuty. Autobusy kursujące ulicą Bartniczą wrócą na trasy podstawowe w tym rejonie, a autobusy linii Z-3 i Z-5 zostaną wycofane z ulicy Matki Teresy z Kalkuty. Zmiany będą obowiązywały do odwołania.

Fot. ZTM

Fot. ZTM

Od 14 września, od około godziny 23.00 będzie otwarty przejazd przez torowisko tramwajowe na ulicy Bartniczej przy skrzyżowaniu z ulicą Rembielińską. Autobusy linii114, 126, 204, 414, N14 i N64 zostaną wycofane z ulicy Matki Teresy z Kalkuty i wrócą na trasy podstawowe biegnące ulicą Bartniczą.

Jednocześnie zostanie zamknięty przejazd przez tory tramwajowe na ulicy Matki Teresy z Kalkuty przy skrzyżowaniu z ulicą Rembielińską. Autobusy linii Z-3 i Z-5 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

  • Z-3 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – rondo Żaba – … – DW. WILEŃSKI
  • Z-5 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – Staniewicka – POŻAROWA (powrót: Staniewicka – Odrowąża – Wysockiego).

14 września, od początku do końca kursowania, będą funkcjonowały dodatkowe przystanki na ulicy Rembielińskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Julianowską (przy bazarku). Przystanki będą obowiązywały jako stałe dla linii Z-3, Z-4 i Z-5 oraz na żądanie dla linii 114i 126. Od 15 września na przystankach JULIANOWSKA będą zatrzymywały się tylko autobusy linii Z-4. Dodatkowe przystanki zostaną uruchomione na prośbę mieszkańców okolicznych budynków.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.