Dusił ją i bił po twarzy butelką. Teraz jest poszukiwany

Mokotowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu. Jest on podejrzewany o uszkodzenie ciała kobiety, która 19 czerwca przechodziła ulicą Kazimierzowską. Mężczyzna brutalnie zaatakował ją – dusił i bił butelką po twarzy. Wszyscy, którzy mogą mieć informacje na temat tej osoby, proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę sierż. Andrzejem Soboniem pod nr tel. 22 603 11 09 w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki 22 603 11 55.

1-57006

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło 19 czerwca br. na ul. Kazimierzowskiej. Mężczyzna zaatakował idącą kobietę i zaczął ją dusić. Kiedy próbowała z nim walczyć, uderzył ją kilkukrotnie butelką w głowę. W wyniku ataku pokrzywdzona doznała obrażeń głowy. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać, jak podejrzewany o to przestępstwo idzie za kobietą. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tej osoby, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego – prowadzącym sprawę jest sierż. Andrzej Soboń. Można również zadzwonić pod nr 22 603 11 09 w godz. 8-16 lub całodobowo do dyżurnego jednostki pod nr tel. 22 603 11 55.

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.