Duża awaria u operatora telewizji kablowej! Mieszkańcy bez dostępu do usług!

Jeden z największych operatorów telewizji kablowej Vectra przekazał, że nastąpiły problemy techniczne, w związku z czym mieszkańcy miasta mogą mieć problem z dostępem do telewizji i internetu. Jak dodaje, przywrócenie usług zaplanowane jest na godzinę 12:00. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Vectra to jeden z największych operatów telewizji kablowej w Polsce. W swojej ofercie mają zarówno usługi telefoniczne, telewizyjne, jak i internetowe. Pierwsze problemy z internetem mieli klienci już wczoraj wieczorem. Wtedy nie działały między innymi usługi Google, w tym YouTube.

Dziś problem jest dużo większy. Nie działa internet oraz telewizja kablowa na terenie Ursynowa. Problem zgłaszają między innymi mieszkańcy ulic Alternatywy, Pileckiego czy Gandhi.

Vectra tłumaczy, że na danych ulicach pojawiły się problemy techniczne. Obecnie trwają prace nad jej usunięciem. Firma przeprasza za niedogodności i tłumaczy, że planowane przywrócenie usług powinno nastąpić około godziny 12:00.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c