Duże utrudnienia na kolei w Centrum! 8 linii pociągów ma gigantyczne opóźnienia!

Z powodu pękniętej szyny w jednym z torów, na podmiejskiej linii średnicowej, na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia występują utrudnienia w ruchu przewoźników.

ZTM informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM

Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w ruchu pociągów SKM linii S1 i S2 oraz KM linii R1, R2, R3, R6, R7, R8 na linii średnicowej podmiejskiej w Warszawie – kierunek zachodni .Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Pociągi SKM linii S1 i S2 kierunek Warszawa Zachodnia – kierowane są przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji : Warszawa Stadion , Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota.

Przepraszamy za utrudnienia.

SKM informuje:

PĘKNIĘTA SZYNA

Szanowni Państwo,

z powodu pękniętej szyny w jednym z torów,na podmiejskiej linii średnicowej, na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia występują utrudnienia w ruchu przewoźników.

W związku z tym, od godz. 17:10 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S1 i S2 w kierunku ZACHODNIM pojadą przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Stadion, Powiśle, Śródmieście i Ochota. Ponadto w obu kierunkach mogą występować opóźnienia do około 45 minut.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.