Duży pożar na Placu Zawiszy. Spłonęły 4 budki. W akcji gaśnieczej 6 zastępów straży pożarnej

Na Placu Zawiszy nad torami kolejowymi spłonęły 4 budki. Na czas akcji gaśniczej wstrzymany był ruch pociągów. W akcji gaśniczej uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny.

ZTM informuje:

AKTUALIZACJA (5.26): W związku z utrudnieniami w kursowaniu pociągów od godz. 5.26 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM/KM w pociągach KM/SKM w obu kierunkach na obszarze kursowania wszystkich linii SKM. Ponadto bilety spółki KM są honorowane w liniach WTP – tramwajowych i autobusowych – pokrywających się z trasą WARSZAWA ZACHODNIA-WARSZAWA WSCHODNIA.

Z powodu zdarzenia w rejonie stacji WARSZAWA OCHOTA występują utrudnienia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej Kolei Mazowieckich na odcinku WARSZAWA ZACHODNIA – WARSZAWA WSCHODNIA.

Możliwe opóźnienia, odwołania i zmiany relacji pociągów. Opóźnienia pociągów mogą występować w całym obszarze aglomeracji.

Wybrane pociągi mogą być kierowane przez stację WARSZAWA CENTRALNA, z pominięciem przystanków: WARSZAWA OCHOTA, WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, WARSZAWA POWIŚLE, WARSZAWA STADION.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c