Dwa nocne wypadki z udziałem pijanych kierowców!

Najpierw około godziny 21 na skrzyżowaniu Grodzieńskiej z Kosmowską na Pradze-Północ doszło do zderzenia 3 pojazdów. Jak się okazało kierujący peugeotem miał prawie dwa promile alkoholu. Został zatrzymany. Nikt nie został ranny.

Do kolejnego zdarzenia doszło chwilę po godzinie 22 na ulicy Brożka/Księcia Janusza na Woli, gdzie 51-latek kierujący citroenem wjechał w cztery zaparkowane samochody kia, seata, opla, i volkswagena. Jak się okazało 51-latek miał dwa promile alkoholu. Na ulicy Brożka doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i przewieziony na komisariat policji..

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Ewa Szymańska-Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji w obu przypadkach stwierdzono u dwóch kierowców, że są pod wpływem alkoholu. Osoby te zostały zatrzymane i w ich sprawie będzie prowadzone dalsze postępowanie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.