Dwie dziewczynki gonione przez dojrzałego mężczyznę. Rodzina ostrzega i zgłasza sprawę na policję

Na popularnym portalu społecznościowym pojawił się niepokojący post. Mężczyzna miał gonić dwie dziewczynki po czym tłumaczył się, że powodem tego było… zgubienie dokumentów. Sprawa została zgłoszona na policję, a mężczyzna uciekł.

Fot. Shutterstock

„Dziś ok godz 20 przy ulicy Hołubcowej (zielony Ursynów) gonił moja siostrzenice i jej koleżankę mężczyzna ok 45 lat. Dziewczynki na szczęście uciekły pod dom, (zdążyły po drodze uciekając zadzwonić i powiadomić nas o fakcie) facet tłumaczył się, że zgubił dowód i go szukał, niby ze dziewczynki go miały znaleźć, dobiegł do dziewczynek właśnie tak się nam tłumacząc” – opisuje internautka.

„Chcieliśmy dzwonić już przy nim na policję i to wyjaśnić, uciekł. Niedaleko miał postawiony schowany samochód przy ul. Tramblanki biały hyundai ! Tak szybko to wszystko się działo, że nie potrafię dokładnie opisać całej sytuacji. Proszę o wyrozumiałość. Fakt zgłoszony na policję razem z numerem rejestracyjnym podejrzanego. Gdyby nie to, że dziewczynki były blisko domu, nie wiadomo co by się stało. Bądźcie ostrożni i miejcie oczy szeroko otwarte!!!!” – apeluje mieszkanka Ursynowa.

Sytuację będziemy wyjaśniać z policją i będziemy aktualizować informację.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c