Dwie ofiary śmiertelne wieczornego wypadku. Zginął pasażer i kierowca opla

W miejscowości Rajszew (pow. legionowski) na ulicy Modlińskiej wczoraj wieczorem chwilę przed godziną 21 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęły dwie osoby, a trzecia została poważnie ranna.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rajszewie na ulicy Modlińskiej. Służby otrzymały informację o zdarzeniu chwilę przed godziną 21. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 30-letni mężczyzna kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem i bokiem uderzył w prawidłowo jadącą z naprzeciwka toyotę, którą jechała 27-latka. W wyniku odniesionych obrażeń 34-letni pasażer zginął na miejscu. Do szpitala trafiły dwie osoby kierowca opla oraz kierująca toyotą. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący oplem zmarł w szpitalu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c