Dwie ogromne sieci kin będą otwarte! Wiemy kiedy!

Multikino i Helios otwierają swoje kina! Na decyzję Cinema-City trzeba jeszcze poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że kina tej sieci również zostaną otwarte.

Fot. Pixabay

Podczas poprzedniego, krótkoterminowego poluzowania obostrzeń, otworzyły się tylko kina studyjne. Wysokie koszty, brak oferty gastronomicznej i niepewna przyszłość sprawiła, że trzy największe multipleksy pozostały zamknięte.

Teraz jest inaczej. Rząd zdecydował o dużym luzowaniu obostrzeń. 29 maja wrócą zarówno kina, jak i gastronomia, co oznacza, że kina będą mogły sprzedawać przekąski. Na ten fakt zareagowały optymistycznie właściwie wszystkie sieci.

„Jesteście spragnieni premier filmowych? My również, dlatego już 29 maja ponownie zaprosimy Was do naszych kin. W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdziecie dla siebie także różnorodne projekty specjalne!” – zapowiada Helios w komunikacie.

„Chcemy wznowić działalność kin sieci Multikino, tak szybko jak tylko to możliwe, czyli 29 maja br. Rozpoczęliśmy już rozmowy z dystrybutorami filmowymi w zakresie przygotowania dla Was atrakcyjnego repertuaru!” – napisało Multikino.

Cinema-City nie opublikowało jeszcze komunikatu na temat otwarcia, ale w komentarzach na fanpage’u podkreśla, że decyzja będzie pozytywna.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c