Działają wbrew obostrzeniom? Wcale ich nie łamią

Popularna sieć Media Markt otwiera sklepy mimo obostrzeń rządu. Okazuje się, że wcale nie musi ani łamać ani nawet naginać obowiązujących restrykcji. Wystarczy dostosować się do takowych.

fot. Wikipedia

Salony Media Markt nadal są otwarte mimo przedłużających się obostrzeń. Sieć elektromarketów przyznaje, że miała już wiele kontroli, ale nikt nie narzeka. Mało tego, po kontrolach słyszą same pochwały.

Jak informuje Radio Zet, sieć elektromarketów mimo wielu kontroli wciąż działa i to z wielkim rozmachem. Wyniki kontroli prowadzonych przez policję i sanepid są nie tylko zadowalające ale też kończą się pochwałami.

Największym problemem dotyczącym obostrzeń było zamknięcie sklepów wielkopowierzchniowych przekraczających 2000 metrów kwadratowych.

Media Markt w myśl restrykcjom zmniejszył powierzchnie sklepów poniżej limitu, zamykając część działów i traktując je jako magazyn. Klient nie może tam wejść, ale obsługa może dany produkt przynieść. Zakupy można zrobić także przez internet z natychmiastowym odbiorem.

Sieć działa w pełnym reżimie sanitarnym a rozwiązanie zmniejszenia powierzchni jak widać przynosi same korzyści.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c