Dziecko pogryzione przez psa! Matka apeluje do właścicieli!

Apeluję do właścicieli psów! Kochani bardzo was proszę pilnujcie szczepień swoich czworonogów.” – pisze mieszkanka Pragi Północ. 

Fot. Pixabay

Niestety moją córkę spotkała nie miła sytuacja, ugryzł ją w ucho maltańczyk który nie ma obecnie szczepień na wściekliznę. Dziecko nacierpi się przy badaniu przez lekceważący stosunek właścicielki do tematu obowiązkowych szczepień ochronnych. Bardzo was proszę, jeśli nawet was na to nie stać bo przez pandemie straciliście środki finansowe – istnieją fundacje które mogą pomóc w takiej sytuacji. Przez głupotę dorosłego cierpi 7 letnie niepełnosprawne dziecko.
Pilnujcie swoich pupili na spacerach, dbajcie o nich, jeśli komuś je powierzacie pod opiekę na wakacje- dopilnujcie proszę by miały wszystkie niezbędne szczepienia, były odrobaczone, miały zabezpieczenie przeciwko kleszczom. Ja niestety mocno się przejechałam w tym momencie z moim własnym dzieckiem 🙁.” – dodaje kobieta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c