Dzięki prowokacji udało się namierzyć pedofila. 32-latek został zatrzymany!

Dzięki prowokacji udało się zatrzymać mieszkańca podwarszawskich Ząbek, który złożył propozycję seksualną 15-letniej dziewczynie. Nastolatka poinformowała policję, a Ci zorganizowali zasadzkę. 

Fot. Shutterstock

32-letni mieszkaniec Ząbek nawiązał poprzez czat kontakt z 15-latką. Mężczyzna w sposób otwarty komunikował o swoich oczekiwaniach seksualnych, dążąc do zainicjowania spotkania. Gdy udało mu się umówić, nie przypuszczał, że po drugiej stronie wcale nie znajduje się rzeczona nastolatka, lecz kobieta, która przeprowadziła prowokację.

Komenda Policji w Ząbkach, wiedząc o sprawie, szybko udała się na miejsce, w którym miało dojść do spotkania. Gdy 32-latek zjawił się na miejsce i zdał sobie sprawę, że ma do czynienia z prowokacją, próbował uciec. Policjanci zatrzymali mężczyznę w centrum miasta.

Obecnie funkcjonariusze zabezpieczają jego telefon oraz inne nośniki elektroniczne, które zostaną przekazane do analizy biegłym.

Mężczyzna trafił do aresztu. Za składanie niemoralnych propozycji osobie nieletniej oraz próbę ucieczki przed organami ścigania grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c