Dziennikarka na kwarantannie. „Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi”

Dziennikarka i prowadząca „Dzień Dobry TVN” Anna Kalczyńska przekazała za pomocą mediów społecznościowych, że miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Przebywa obecnie na kwarantannie.

Fot. Warszawa w Pigułce

Anna Kalczyńska miała kontakt z osobą zakażoną COVID-19. Prezenterka przekazała, że wirus może dotknąć każdego. Uważa, że ona sama nie popełniła żadnego błędu, dlatego zaapelowała do swoich fanów, aby na siebie uważali i nie kusili losu. Również na Instragramie przekazała, że obecnie wraz z rodziną odbywa kwarantannę domową.

No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest.”

-napisała.

Anna Kalczyńska miała w weekend prowadzić galę French Touch. Ze względu na izolację, nie mogła się na niej pojawić. Również w ostatnim czasie nie pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c