Dziennikarz po 15 latach odszedł z TVN24. Teraz ujawnił, gdzie pracuje!

W ubiegłym roku media obiegła informacja, że współpracujący przez 15 lat z TVN24 dziennikarz Tomasz Marzec pożegnał się ze stacją. Teraz podzielił się w mediach społecznościowym, gdzie pracuje. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Tomasz Marzec wpółpracował z TVN24 przez 15 lat, gdzie prowadził program „Czarno na Białym”. Był jedną z ostatnich osób, które pracowały od pierwszego wydania, kiedy jeszcze tworzył go Tomasz Sekielski w 2011 roku. Wcześniej pracował dla radiowej Trójki.

Swoją współpracę Tomasz Marzec zakończył w ubiegłym roku. Zapewnił, że umowa została zakończona za porozumieniem stron. Zaznaczył też, że ma półroczny zakaz konkurencji, a on zwyczajnie musi też odpocząć po intensywnych latach. Podkreślił, że nie opowiada póki co o swoich dalszych planach zawodowych.

Teraz dziennikarz w końcu zdecydował się przekazać, gdzie pracuje. Tomasz Marzec opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, w którym poinformował, że rozpoczął pracę w Najwyższej Izbie Kontroli, zasilając skład biura prasowego. NIK ocenia funkcjonowanie organów administracji rządowej, Narodowego Banku Polskiego, państwowych osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c