Dziennikarz TVP zginął w wypadku. Jest świadek zdarzenia, opowiada co się stało

Wieloletni dziennikarz TVP Piotr Świąc, prowadzący Panoramę, zginął tragicznie na drodze krajowej nr 20 w Borczu na Kaszubach. Jest świadek, który widział co się stało i opowiedział o tym prokuraturze.

Piotr Świąc w latach 1994-2001 był prezenterem studia oprawy TVP1. Prowadził też „Wiadomości” w TVP1 i poranne pasmo w TVP Info. Potem pracował w regionalnym TVP3 Gdańsk. Prowadził programy takie jak m.in. „Panorama” i „Forum Gospodarcze”. Jego życie zostało tragicznie przerwane wypadkiem w który zginął zarówno on, jak i drugi kierowca.

Z relacji świadka do jakiej dotarło RMF FM wynika, że samochód jadący krajową „dwudziestką”, zjechał na pas ruchu, którym poruszało się prowadzone przez Piotra Świąca auto i czołowo w nie uderzył. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura. Śledczy chcą wyjaśnić m.in. czemu samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c