Dzisiejszy mecz Legii przełożony. Powodem koronawirus

Jak poinformował warszawski klub, zaplanowany na dziś mecz Legii Warszawa z Wartą Poznań został odwołany. Powodem koronawirus w drużynie Warty. 

Fot. Warszawa w Pigułce

O godzinie 15:00 miał odbyć się dziś mecz Legii Warszawa i Warty Poznań. Klub poinformował na swojej stronie internetowej o przełożeniu spotkania na inny termin. Decyzję podjęła Ekstraklasa. Powodem wykrycie wirusa SARS-CoV-2 w drużynie Warty.

„Ekstraklasa S.A. przełożyła mecz 6. kolejki pomiędzy Wartą Poznań a Legią Warszawa. Decyzja została podjęta po konsultacjach z klubowymi lekarzami i Zespołem Medycznym PZPN. Ma to związek z rosnącą liczbą pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole z Poznania i z zagrożeniem kolejnych zakażeń. Nowy termin rozegrania meczu Warty z Legią wstępnie zaplanowany został przez Departament Rozgrywek Ekstraklasy SA na 3 listopada i zostanie potwierdzony wspólnie z Canal+”

-czytamy w komunikacie.

Wstępny nowy termin to 4 listopada.

Przed meczem również cała drużyna i sztab Legii przeszła testy na COVID-19, które nie wykazały obecności wirusa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c