Dzwonił, wysyłał SMS, nachodził ją. Usłyszał zarzut stalkingu

Zarzut stalkingu i naruszenia miru domowego usłyszał w komendzie na Woli 36-letni Łukasz G. Z ustaleń wynika, że mężczyzna uporczywie nękał pokrzywdzoną, wysyłał jej liczne sms, dzwonił wielokrotnie i nachodził w miejscu zamieszkania. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Decyzją prokuratora, podejrzany został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Fot. KSP

 

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stalking oraz naruszenie miru domowego. Z ustaleń jakie posiadają funkcjonariusze wynika, że pokrzywdzona była nękana przez swojego oprawcę już od września ubiegłego roku. Mężczyzna wielokrotnie dzwonił do pokrzywdzonej, wysyłał jej sms i nachodził ją w miejscu zamieszkania. Zdenerwowana kobieta w końcu zaalarmowała o wszystkim Policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, kiedy ten przyszedł i siłą wdarł się do jej mieszkania. 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

Dochodzeniowcy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili Łukaszowi G. zarzut stalkingu i naruszenia miru domowego. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.