Eksploracja Twierdzy Modlina i okolic. IV edycja, rozszerzona

Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na kolejne zwiedzanie Twierdzy Modlin. Od dwóch lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – Pomiechówek czy Zakroczym. To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

Reklama

Fot. Wikipedia

Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

Reklama

I tak 11 czerwca 2017 roku zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie. Ponad to zwiedzimy Pomiechówek, miejsce straceń Polaków w czasie II wojny światowej i zapomniany przepiękny cmentarz Prawosławny.

Prosimy pamiętać o zabranie latarek i bardzo wygodnych butów. Będziemy zwiedzać podziemne korytarze!

Koszt 110 zł – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie.
Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 20 zł (pyszna zupa grochowa, a na drugie genialny gulasz z ziemniakami i pyszną surówką!). Płatność na miejscu. Proszę zgłaszać kto jest nim zainteresowany.

Rezerwacja miejsc do 5 czerwca. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00.

Szczegóły dotyczące rezerwacji,płatności itd prosimy kierować na maila;
portal.warszawski@gmail.com

Kolejne planowane terminy to; 25 czerwca, 8 i 24 lipca, 5 i 26 sierpnia, 2 i 9 września. Ale to będą już nowe trasy.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.