Eksplozja na Cyprze. Ranne dziecko z Warszawy. Wybuch wyrywał okna i drzwi!

W bazie wojskowej na Cyprze doszło do wybuchu. Ewakuowano okolicznych mieszkańców oraz gości hotelu, który znajdował się naprzeciwko. Kilka osób jest rannych, wśród nich znajduje się dziecko z Warszawy.

Fot. Pixabay

Do pożaru, a następnie eksplozji doszło w bazie wojskowej w miejscowości Ajos Epiktitos na północy Cypru. Najprawdopodobniej ogień zajął skład amunicji.

Jednostka wojskowa znajduje się naprzeciwko hoteli Acapulco. Zarządzono ewakuację. Jak podaje polsatnews w hotelu znajdowali się turyści z Polski.

„O godz. 1:30 obudziły nas intensywne wystrzały przypominające fajerwerki. Nad okolicą unosiła się łuna. 20 minut później nastąpiła potężna eksplozja, po której zasłoniliśmy kotary w oknach” – opowiada polsatnews.pl pani Agnieszka i dodaje, że kolejny wybuch stłukł okna. Odłamki szkła raniły 5-letniego syna kobiety w głowę. Na szczęście obrażenia nie są poważne, ponieważ kotara zatrzymała cześć szkła.

Po tym wydarzeniu turyści schronili się na korytarzu. Po około godzinie hotel ewakuowano.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.