Esmeralda Godlewska trafiła do kliniki psychiatrycznej. Jej siostra wydaje oświadczenie. „Przeżywamy bardzo trudne chwile”

Esmeralda Godlewska opublikowała na Instagramie własny nekrolog, czym postawiła na nogi internautów i służby. W nocy odwiedziła ją policja sprawdzić czy nie stało się nic złego. Teraz Magdalena Godlewska informuje, że jej siostra trafiła do kliniki psychiatrycznej.

Fot. Esmeralda Godlewska / Instagram

Monika Godlewska, znana jako „Esmeralda” kilka dni temu opublikowała własny nekrolog. Większość internautów odczytało wpis, jako wołanie o pomoc. W nocy odwiedziła ją policja wraz z siostrą. Z wpisów w mediach społecznościowych można było dowiedzieć się, że Monice nic się nie stało, ale rzeczywiście może potrzebować pomocy. Teraz Magdalena Godlewska opublikowała krótkie oświadczenie, by wyjaśnić stan zdrowia Esmeraldy.

„Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości” – czytamy w komunikacie na InstaStories. Magdalena Godlewska dodała również, że „To jest nadal moja siostra, którą bardzo kocham” i wkleiła fragment Pisma Świętego mówiący o przebaczaniu.

Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia i nachodzą Cię myśli samobójcze, daj sobie pomóc. Pamiętaj, że są osoby, które Cię wysłuchają. Dyżurują telefonicznie lub on-line:
800 70 2222 – całodobowe Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie
116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c