Eurowizja 2021. Wybrano polskiego kandydata!

Telewizja Polska oficjalnie potwierdziła, kto w tym roku będzie reprezentować Polską w konkursie Eurowizji. Będzie to Rafał Brzozowski, wokalista i prezenter, na co dzień prowadzący popularny teleturniej „Koło fortuny”. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Już od jakiegoś czasu nieoficjalnie mówiło się, że polskim kandydatem na Eurowizję będzie Rafał Brzozowski. Dziś plotki się potwierdziły. Podczas porannego programu „Pytanie na śniadanie”, emitowanego na antenie TVP, ogłoszono oficjalną decyzję. Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznego konkursu. Zaśpiewa swój utwór zatytułowany „The Ride”.

Rafał Brzozowski w ostatnim czasie znany jest przede wszystkim z roli prowadzącego program „Koło fortuny”. Zdaniem wielu osób, nie bez znaczenia w wyborze kandydata była sympatia, jaką cieszy się wokalista wśród władz Telewizji Polskiej. Jak informował portal „Plotek”, szefostwo TVP bardzo go lubi i wierzy, że jego talent przekona także cały świat.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywać się w tym roku będzie w Holandii. Półfinały odbędą się 18 i 20 maja, a 22 maja będzie mieć miejsce finał plebiscytu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c