Fala kulminacyjna porwała hulajnogi. „Niektóre osoby wjeżdżały na bulwary mimo patroli policji oraz znaków zakazu przemieszczania się”

Przez Warszawę przeszła fala kulminacyjna, która zabrała ze sobą wszystko, co stało na jej drodze, w tym elektryczne hulajnogi. „W Wiśle znalazło się „kilka sztuk” hulajnóg, które w momencie przejścia fali kulminacyjnej na Wiśle pozostały na bulwarze. Niektóre osoby wjeżdżały na bulwary mimo patroli policji oraz znaków zakazu przemieszczania się ” – mówi operator Lime

Fot. Marcin Krawczyk/ grupa Mieszkańcy Warszawy u okolic

Jak mówi operator LIME „Z naszych ustaleń wynika, że woda zabrała hulajnogi firmy Lime. Operator na kilka godzin przed przejściem fali kulminacyjnej na Wiśle usunął z Bulwarów Wiślanych ponad 100 hulajnóg. Przed nadejściem fali dużo osób wjeżdżało na Bulwary Wiślane, które zostały zamknięte do odwołania przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Hulajnogi były zostawiane na schodkach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c