Fałszywi hydraulicy okradają mieszkania. Poznajecie ich?

Śródmiejscy policjanci prowadzą czynności związane z kradzieżami mieszkaniowymi metodą „na hydraulika”. Wizerunek osób mogących mieć związek z tego typu przestępstwami zarejestrowała kamera monitoringu w jednym z budynków, w którym usiłowano dokonać takiej właśnie kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą czynności związane z kradzieżami metodą „na hydraulika”. Sposób działania sprawców jest zawsze bardzo podobny. Kilku mężczyzn podających się za hydraulików puka do drzwi losowo wybranych mieszkań. Pod pretekstem usunięcia awarii dwie osoby zagadują zazwyczaj lokatora w łazience, a w tym czasie trzecia z nich plądruje mieszkanie.

Do podobnego zdarzenia doszło ostatnio w jednej z kamienic przy Alei Solidarności, właścicielka mieszkania po wpuszczeniu mężczyzn do łazienki zorientowała się jednak, z kim ma do czynienia i krzycząc spłoszyła złodziei.

Kamery zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tego typu przestępstwami.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer sprawy JED:377371/15 można przekazać także telefonując na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.