Film i wyniki sekcji przerażają! Nie żyje 5 osób, mogły jechać nawet 190 km/h!

Tragedia wydarzyła się w Ciborzu w woj. Lubuskim, ale może być przestrogą dla wszystkich, którzy lubią szybką jazdę. Wyniki sekcji zwłok i film, który trafił do sieci przerażają.

W Ciborzu w woj. Lubskim doszło do poważnego wypadku.

Piątka młodych ludzi w wieku od 17 do 19 lat wsiadło do samochodu. Ich auto zjechało z drogi i wpadło do stawu. Jak mówi prokurator Krzysztof Pieniek, szef świebodzińskiej prokuratury rejonowej, przyczyną śmierci wszystkich pięciu osób było utonięcie.

Trwa postępowanie w tej sprawie, które ma wyjaśnić m.in., czy droga była właściwie oznaczona i czy były zamontowane bariery energochłonne.

W sieci pojawiło się jednak nagranie, które wskazuje na to, że młodzi ludzie znacznie przekroczyli prędkość. W tle nagrania z godziny 22:58 słychać okrzyki „180”, „190”, co mogło wskazywać na prędkość pojazdu, zwłaszcza, że był na nim widoczny prędkościomierz. Na drodze było wtedy bardzo ślisko. Film zniknął z sieci po interwencji służb.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c