Frankowicze znów będą protestować. Kolejne utrudnienia.

Bilboard

Fot. Stowarzyszenie na Rzecz Obrony Konsumenta i Obywatela Pro Futuris

Protestowanie w sobotę w Warszawie staje się powoli narodowym sportem, sposobem na nudę i wspólne spędzanie wolnego czasu. Tym razem Stowarzyszenie na Rzecz Obrony Konsumenta i Obywatela Pro Futuris organizuje kolejną manifestację mającą na celu zwrócenie uwagi na problem kredytów we frankach. Na stronie organizatora możemy przeczytać:

„Chcesz profesjonalnie nagłośnić fakt okradania ludzi przez banki? Pomóż nam opłacić kampanię reklamową i dobrze zorganizować kolejną manifestację Stop Bankowemu Bezprawiu!”

Orgazniacja zachęca do robienia przelewów na jej konto. Pieniądze zostaną wydane w głównej mierze na ulotki i kampanię billboardową. Ta, zachęca do udziału w manifestacji. Reklamy pojawiły się w największych miastach w Polsce, a to jak wyglądają, możecie zobaczyć na fotografii u góry.

Sam marsz odbędzie się 25 kwietnia o godz. 13.00 na Placu Powstańców Warszawy, niedaleko dawnego budynku Towarzystwa Ubezpieczeń Prudential.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.