Frezowanie na ul. Św. Wincentego. Zamknięta ulica, utrudnienia w ruchu

Ul. Świętego Wincentego doczeka się remontu. Zaniedbania i dziurawa jezdnia zostanie poddana frezowaniu, dzięki czemu 16 000 m2 nawierzchni zostanie wymienianych.

Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Od piątku, 19 czerwca od godz. 22.00 do poniedziałku, 22 czerwca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. św. Wincentego na odcinku od ul. L. Kondratowicza do bramy Cmentarza Bródnowskiego (w rejonie ul. Borzymowskiej).

Proponowane objazdy zostaną poprowadzone ulicami: św. J. Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka lub Rembielińska; P. Wysockiego – Bazyliańska – L. Kondratowicza. Nie będzie możliwości przejechania w ciągu ulic Budowlanej i Gilarskiej przez skrzyżowanie z ul. św. Wincentego. Dojazd do osiedla Zielone Zacisze będzie zapewniony ulicą wzdłuż budynku Urzędu dzielnicy Targówek, którą dojeżdża się do skrzyżowania z ul. św. Wincentego, następnie kierowcy będą mogli pod nadzorem przejechać przez plac budowy i wjechać na osiedle. Na zamkniętym odcinku ulicy będzie wymieniana nawierzchnia jezdni.

To pierwszy etap remontu, który obejmie 1,5 km od ul. Kondratowicza do pierwszej bramy cmentarnej. W dalszej kolejności planuje się zmiany w organizacji ruchu, które poprawią parkowanie i azyle dla pieszych poprawiające bezpieczeństwo.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.